İlan No: 263

Öğretmenin Adı: Ramiz Karadayı

Özel Ders Saat Ücreti: 100 TL

Mezun Olduğu Okul: ODTÜ Makine Mühendisliği

Ders Verdiği Yer: Öğrencinin Evinde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: Üniversite sınavlarına hazırlık ve Üniversite Sayısal Dersler

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Üniversiteyi başarı ile bitirdim ve 7 senedir dershanede eğitmenlik yapmaktayım. Mühendislik bölümünde sayısal dersler ağırlıkta olduğu için gerçekten düzgün bir çalışma gerekmektedir. Üniversite sınavlarına hazırlık dönemi ve üniversite döneminde de sayısal derslerim iyiydi. Bu derslerimin iyi olmasının nedeni de kendime özgü tekniklerimin olmasıdır. Sizlere de bu teknikleri öğreterek matematik, geometri fizik isterseniz de ingilizce derslerinde yardımcı olabilirim. Tecrübeli ODTÜ’lüden Matematik, Fizik ve İngilizce Dersleri için arayın.

matematik-dersi

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.