İlan No: 254

Öğretmenin Adı: Muhammed Urfalı

Özel Ders Saat Ücreti: 75 TL

Mezun Olduğu Okul: Gazi Bilgisayar Mühendisi

Ders Verdiği Yer: Dershanede ya da Evinde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: Her Alanda Geometri ve Matematik

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim ve genç yaşıma rağmen uzun süredir matematik ve geometriden özel ders vermekteyim. Ayrıca aynı bölümden birkaç arkadaşım da matematik, geometri, fizik, ingilizce gibi derslerden de özel vermektedir. İsterseniz sadece matematik ve geometri değil diğer derslerden de özel ders verme imkanımız bulunmaktadır. Çok düşük fiyatlara işin uzmanından özel ders alarak başarıya koşmak için hemen iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.

özel-ders-ankara

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.