İlan No: 262

Öğretmenin Adı: Dilara Kaplan

Özel Ders Saat Ücreti: 80 TL

Mezun Olduğu Okul: ODTÜ Endüstri Mühendisliği

Ders Verdiği Yer: Farketmez

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: İlköğretim Ders Destek, SBS

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): ODTÜ Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Öğrencilik dönemimde birçok kişiye matematik, geometri, fizik ve ingilizceden özel dersler verdim. Özel ders konusunda iyi olduğumu fark edince sadece özel ders üzerine eğitim vermeye başladım, başka bir kurumda ya da özelde çalışmıyorum. Hayatım boyunca sayısal derslerim iyi oldu ve bunu programlı çalışma ile başardım. ODTÜ’lüden özel ders alarak size de güzel bir program hazırlayabilirim ve bu sayede siz de benim başarılı olduğum yollardan geçebilirsiniz.

özel-ders-verenler-ankara

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.