İlan No: 258

Öğretmenin Adı: Perihan Kalarlı

Özel Ders Saat Ücreti: 90 TL

Mezun Olduğu Okul: ODTÜ Matematik Öğretmenliği

Ders Verdiği Yer: Kendi Evinde ya da Öğrencinin Evinde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: İlköğretim, Lise Ders Destek SBS-YGS-KPSS sınavlarında matematik hazırlık

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Üniversiteden mezun olduktan sonra yurt dışında master yaptım, bu sayede de ingilizce öğrenerek farklı matematik yöntemleri de öğrenmiş oldum. Sahip olduğum bilgi ve tecrübe ile ilköğretim ve lisede okuyan öğrencilerinin derslerine takviye olarak matematik ve geometri dersi verdiğim gibi SBS, YGS, KPSS sınavlarına hazırlık için matematik ve geometri özel dersleri veriyorum. İsteğe göre ingilizce dersi de verebilirim. ODTÜ Mezunu Matematik Öğretmeninden, Matematik, Geometri, Analitik Geometri Özel Ders Uygun fiyatlara kaliteli eğitim için arayın.

ankara-matematik-özel-ders

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.