İlan No: 270

Öğretmenin Adı: Yasemin Bilgen

Özel Ders Saat Ücreti: 85 TL

Mezun Olduğu Okul: ODTÜ Elektronik Mühendisliği

Ders Verdiği Yer: Öğrencinin Evinde ya da Kendi Evinde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: Lise Ders Destek ve Üniversite Sınavlarına Hazırlık

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Merhaba, ODTÜ elektronik mühendisliği ve matematik bölümü olmak üzere 2 bölüm birden okudum ve iki bölümde de üniversiteyi çok iyi derecelerde bitirdim. Üniversite yıllarım boyunca özel ders verdim ve üniversite bittikten sonra da özel ders vermeye devam ediyorum. Ortamala 7 senelik bir özel ders tecrübem var. Siz de benim gibi çift dalda okuyup başarılı olmak istiyorsanız, sizlere vereceğim matematik, geometri, fizik özel dersler sayesinde başarılı olabileceksiniz. ODTÜ Elektronik Mühendisi ve Matematik Bölümü Öğrencisinden Özel Ders için arayın.

matematik-geometri-özel-ders

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.