İlan No: 273

Öğretmenin Adı: Necmettin Barışçıl

Özel Ders Saat Ücreti: 85 TL

Mezun Olduğu Okul: ODTÜ Matematik Bölümü

Ders Verdiği Yer: Kendi Evinde ya da Öğrencinin Evinde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: Üniversite Matematik

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Üniversite matematiği şimdiye kadar sınavlarda gördüğünüz matematikten çok farklıdır. Lise seviyelerinde bu derslere değinilse de sınavlarda karşılaşılmayan matematik derslerin pek çalışılmaz. Bundan ötürü de üniversite matematik dersi için özel bir yardıma ihtiyacınız olacaktır. Sadece matematik değil, geometri ve fizik derslerinde de özel dersler vermekteyim. Liseden bu yana bire bir özel ders veriyorum ve bu konuda çok iyiyim. ODTÜ Elektrik-Elektronik Calculus-Diferansiyel Denklemler-Lineer Cebir-Sinyaller Ve Sistemler için arayın.

ankara-özel-ders-verenler

 

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.