İlan No: 256

Öğretmenin Adı: Çetin Razı

Özel Ders Saat Ücreti: 90 TL

Mezun Olduğu Okul: Mersin Üniversitesi Matematik Bölümü

Ders Verdiği Yer: Farketmez

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: Lise Ders Takviye ve YGS-LYS ile Üniversiteye hazırlık

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Matematik bölümünden 9 sene önce mezun oldum. 9 senelik dershane tecrübem ve 5 yıllık da birebir ve grup derslerinde tecrübem bulunmaktadır. Matematikten özel ders için tecrübe esastır, ne kadar farklı öğrenciye özel ders verilirse bir eğitmen o kadar tecrübe kazanır ve başarısı da artar. Benim daha önce ders verdiğim öğrencilerin başarılarına bakarak hakkımda fikir edinmeniz mümkün olur. Matematik Geometri Özel Ders için bana kolayca ulaşın ve derslere erkenden başlayalım.

matematik-özel-ders-ankara

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.