İlan No: 267

Öğretmenin Adı: Uğur Tanyeli

Özel Ders Saat Ücreti: 95 TL

Mezun Olduğu Okul: Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Bölümü

Ders Verdiği Yer: Farketmez

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: Lise Ders Takviye, YGS-LYS Hazırlık

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Bölümünden 2007 senesinde mezun oldum. Fizik dersinde çok iyi olmamın yanı sıra matematik derslerinde de çok iyiyimdir. Zaten sayısal bölümleri kazanabilmek için bütün sayısal derslerden çok iyi net yapmak gerekmektedir. Dershanelerde hem matematik hem de fizikten dersler verdim. Bunun harici matematik fizik özel dersler ile birçok öğrencimin başarılı olmasına vesile oldum. Ders verdiğim öğrencilerin derslerindeki başarısını ve kazandığı yerleri görünce ne kadar başarılı olduğumu göreceksiniz.

özel-ders-verenler-ankara

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.