İlan No: 268

Öğretmenin Adı: Buğra Hacılar

Özel Ders Saat Ücreti: 80 TL

Mezun Olduğu Okul: Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği

Ders Verdiği Yer: Her Yerde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: İlköğretim Ders Takviye ve SBS Hazırlık

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Balıkesir Üniversitesi Makine Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Lise yıllarımda kardeşlerime ve kuzenlerime matematikten özel dersler verdim. Bu bana ekonomik olarak bir şey katmamış olsa da tecrübe olarak çok şey kattı. Makine mühendisliğini kazanmak için çok fazla matematik çalıştım ve çalıştığım her kaynaktan yeni bir metot öğrendim. Bu öğrendiğim bütün bilgileri siz öğrencilere çok uygun fiyatlara anlatarak geleceğinizi garanti altına almanıza yardımcı olabilirim. Makine Mühendisliği 3. Sınıf Öğrencisinden Özel Ders için arayın.

ankara-özel-ders-verenler

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.