İlan No: 260

Öğretmenin Adı: Ramiz Karadayı

Özel Ders Saat Ücreti: 85 TL

Mezun Olduğu Okul: Kırıkkale Üniversitesi Matematik Bölümü

Ders Verdiği Yer: Dershane Öğretmen

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: İlköğretim Ders Takviye

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Ağaç yaşken eğilir, eğer çocuğunuzun okula ilk adım attığı yıllarda dersleri iyise emin olun her dönemde dersleri çok iyi olacaktır. İpin ucunu bir kere kaçırırsanız bir daha yakalamanız zaman alacaktır ve yakalasanız dahi bilgilerin hepsi tam olarak öğrenilmeyecektir. Bunun için özel ders alınması gereken en önemli dönemin ilköğretim olduğunu düşünüyorum. Dershanelerde öğretmenlik yapan biri olarak sizlere de tavsiyem ilkokul matematik özel ders aldırmanızdır.

matematik-dersi-verenler-ankara

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.