İlan No: 272

Öğretmenin Adı: Nazmi Güçoğlu

Özel Ders Saat Ücreti: 95 TL

Mezun Olduğu Okul: Adnan Menderes Üniversitesi Matematik Bölümü

Ders Verdiği Yer: Kendi Evinde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: Her Seviye Matematik Geometri

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Matematik dediğini zaman çocuklarınızın yüz ifadesi değişiyor ve hemen yanınızda uzaklaşıyor değil mi? İşte bu durum matematiğe ön yargılı olmaktan kaynaklanıyor. Benim kafam matematiği almıyor düşüncesi ile öğrenciler hiçbir zaman matematik dersine bakmıyor. Tabi, matematiğe bakmayan biri ise geometrinin yanından bile geçmiyor. Benim vereceğim özel ders sayesinde artık matematik denildiği zaman çocuklarınızın sadece yüzü gülecek ve çok basit diyecek. Her Seviyeye Uygun Özel Matematik ve Geometri Dersi için bana ulaşmanız yeterlidir.

matematik-özel-dersi-ankara

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.