İlan No: 264

Öğretmenin Adı: Mehmet Karabey

Özel Ders Saat Ücreti: 80 TL

Mezun Olduğu Okul: 19 Mayıs Üniversitesi Matematik Bölümü

Ders Verdiği Yer: Öğrencinin Evinde ya da Kendi Evinde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: İlköğretim Ders Desteği SBS-YGS Sınavlarına Hazırlık

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Samsun 19 Mayıs Üniveritesini başarı ile bitirdikten sonra özel ders vermeye başladım. Dershanlerde eğitim vermek yerine sadece özel ders üzerine çalışma yapmaya karar verdim. Birçok insan kalabalık ortamlardan çekindiği için dersleri anlayamıyorlar, bundan ötürü de ben bire bir özel ders veriyorum ve öğrencilerle espirili bir dille konuşarak ders esnasında kendilerini rahat hissetmelerini sağlıyorum. Her Seviyeye Uygun Matematik ve Geometri Dersi için banal ulaşın.

ankara-matematik-özel-dersi

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.