İlan No: 275

Öğretmenin Adı: Halit Günebakar

Özel Ders Saat Ücreti: 70 TL

Mezun Olduğu Okul: Hacettepe Üniversitesi Matematik Bölümü

Ders Verdiği Yer: Öğrencinin İstediği Her Yerde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: YGS-LYS Matematik Geometri ve Lise Ders Takviyesi

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): YGS-LYS sınavlarına hazırlanan ve bu sınavlara hazırlandıklarından dolayı lise derslerinden geri kalan bütün öğrencilere matematik ve geometri özel dersler vermekteyim. Öğrencinin bilgisine göre hazırlanmış çalışma programı ile temelleri sağlam atılmış bir matematik ve geometri bilgisine sahip olabilirsiniz. Çalışma sonunda derslerinizdeki notların ve sınavlardaki netlerinizin ciddi derecede yükseldiğini fark edeceksiniz. Hacettepe Üniversitesi Öğrencisinden YGS-LYS ve Ara Sınıf Matematik, Geometri Dersi Verilir.

özel-ders-ankara

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.