İlan No: 253

Öğretmenin Adı: Ali Güvenoğlu

Özel Ders Saat Ücreti: 80 TL

Mezun Olduğu Okul: Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği

Ders Verdiği Yer: Farketmez

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: İlköğretim, Ortaöğretim, SBS,YGS,LYS,KPSS,ALES sınavlarında matematik hazırlık

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Lise çağlarımda birçok ilköğretim öğrecincisine matematikten dersler verdim. Neşeli bir kişiliğim olduğundan dolayı öğrenciler benim yanımda çok rahat ediyorlar ve bu da onların derslerde motive olmasına yardımcı oluyor. Hacettepe matematik öğretmenliğinde okurken de üniversitedeki arkadaşlarıma ve ders ihtiyacı olan diğer kişilere de özel dersler verdim. Şu an özel bir dershanede eğitmenlik yapıyorum ve uygun fiyatlara matematik özel ders veriyorum, hemen arayın.

ankara-özel-ders

 

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.