İlan No: 259

Öğretmenin Adı: Pınar Haymana

Özel Ders Saat Ücreti: 85 TL

Mezun Olduğu Okul: Ankara Üniversitesi Matematik Bölümü

Ders Verdiği Yer: Farketmez

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: YGS-LYS-DGS Üniversite Ders Takviye

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Merhaba, 4 senelik özel ders tecrübesi olan bir eğitmen olarak öncelikli hedefim öğrenciyi ezbere sınavlara hazırlamak değildir. Matematik ve geometrinin temelini öğreterek her karşılaşılacak matematik konusunda sorun yaşamamanızı sağlıyorum. Ezbere öğrenilen dersler sizin aklınızda sadece geçici süre kalır ve ileriki sınavlarda aklınızda bilgi kalmaz. Ben sizlere kalıcı bilgiler öğreterek ömür boyu matematik ve geometri derslerinden zorluk çekmemenizi sağlıyorum. Deneyimli Matematik Hocasından Özel Ders için arayın.

ankara-matematik-dersi-verenler

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.