İlan No: 257

Öğretmenin Adı: Esra Halun

Özel Ders Saat Ücreti: 95 TL

Mezun Olduğu Okul: Erciyes Üniversitesi Matematik Bölümü

Ders Verdiği Yer: Kendi Evinde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: Lise ve Üniversite Ders Takviyesi

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Erciyes Üniversite Matematik Bölümünden mezun olduktan sonra sadece özel ders üzerine çalışmaya yapmaya başladım. Bazı bayan öğrenciler kendilerini rahat hissedebilmek için özel dersi bayan öğretmenden almak isteyebilirler. Ben de bu yüzden matematik ve geometri öğrenmek isteyen bayan öğrencilere özel ders veriyorum. 4 senelik bir tecrübem ve birçok arkadaşımız güzel yerlere gelmeye başardı. Bayan Hocadan Bayan Öğrencilere Mat Dersi için en doğru adres benim.

özel-ders-verenler-ankara

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.