İlan No: 252

Öğretmenin Adı: Özlem Tekinoğlu

Özel Ders Saat Ücreti: 70 TL

Mezun Olduğu Okul: Gazi Matematik Bölümü

Ders Verdiği Yer: Öğrencinin Evinde ya da Kendi Evinde

Özel Ders Verdiği Branş veya Branşlar: Ortaöğretim Ders Destek SBS-YGS-LYS Matematik

Öğretmen Hakkında(İlan Detayları): Gazi Üniversitesi Matematik bölümünü bitirdikten sonra iyi bir özel lisede matematik öğretmenliğine başladım. Her derste olduğu gibi matematiğin de kendine has teknik ve çalışma yöntemleri yer almaktadır. Her eğitmenin matematik öğretme şekli farklıdır ve ben de şimdiye kadar hiçbir yerde görmediğiniz metotlar ile matematik öğretmekteyim. 20 TL’ye Gazi Matematik Mezunundan Matematik Dersi için benimle iletişim kurun ve piyasadaki en ucuz ve kaliteli matematik dersini alma şansını yakalayın.

özel-ders-verenler-ankara

Özel Ders Alırken

Özel ders alırken özel ders verecek hocanın tecrübeli olması önemlidir. İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya gibi illerimizde özel ders verebilecek deneyimli ve tecrübeli hocalar bulabilirsiniz. Hatta internet üzerinden bile canlı özel ders alabileceğiniz bazı sistemler günümüzde mevcut. Özel ders alan veli ve öğrencinin yapması gereken öğrencinin başarısını gözlemlemektir. Örneğin matematikten özel ders alıyorsunuz. Derse başladıktan 3 ay sonra öğrencinin matematik dersinde başarısı artmadıysa, özel ders öğretmenini değiştirmenin zamanı geldi diye düşünebilir ve öğretmeni değiştirebilirsiniz.

Ankarada Matematik Dersi Veren İyi Hocalar

Ankarada matematik dersi veren iyi bir hoca bulmanın yolu iyi bir araştırmadan ya da tavsiyeden geçer. Ne yazık ki temel liselerdeki başarı oranın düşük olması, velilerin ve öğrencilerin özel derse yönelmelerinin yolunu açmıştır. Matematik başarısı düşük olan bir öğrencinin matematikten özel ders alması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarısı düşük bir öğrencinin grup derslerinde başarılı olabilmesi zordur.

Matematik Dersi

Ankarada matematik dersi veren bir sürü özel ders hocası bulabilirsiniz. Matematik dersi Ankara ve Ankara Matematik dersi kelimeleri arama motorlarında sıklıkla aranan kelimelerdir. Matematik dersi verecek öğretmenin tecrübeli olması özel ders alacaksanız çok çok önemlidir. Eğer matematik veya geometri dersi verecek hoca tecrübeliyse her öğrencinin seviyesine göre ders verebilmeyi başarmış demektir. Öğrencinin seviyesine inip çıkabilmek özel dersin olmazsa olmazlarındandır.